Home › Temat miesiąca: tabletki odchudzające

25Apr 2017

Temat miesiąca: tabletki odchudzające

Dodatki na walkę z nadwagą są jednymi ze znanych preparatów nabywanych w aptekach, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy pragniemy udoskonalić formę naszej sylwetki. Jeżeli kupujemy dodatki w aptece to mamy okazję mieć wiarygodność, że są one bezpieczne w aplikowaniu oraz z całą pewnością nam nie zaszkodzą, o ile zachowamy wskazane w ulotce porcje.

Wiele zależy jednak od kompozycji – najwartościowsze są środki zawierające zieloną herbatę, L-karnitynę, chrom bądź cykorię, biorące udział w przemianach naszego metabolizmu. Te substancje wspierają odchudzanie oraz redukcję tkanki tłuszczowej, zapobiegają także zbieraniu się nadprogramowych kalorii w postaci „boczków”. Opłaci się jednak powiedzieć, że jedyne suplementy nie sprawią od razu iż zgubimy zbędne kilogramy. Należy je łączyć z właściwie opracowaną i zrównoważoną dietą oraz z aktywnością fizyczną.

Dopiero wtedy mogą one wspomagać przebieg odchudzania, przyśpieszając dostrzegalne efekty wykorzystywanej diety i gimnastyki.

Jeśli więc masz zamiar regularnie ćwiczyć i istotnie pragniesz schudnąć to zakup suplementów jest korzystnym wyborem. O ile jednakże nie masz zamiaru odmienić trybu życia to kupno tego rodzaju preparatów okaże się jedynie wyrzuceniem pieniędzy w błoto, ponieważ same z siebie dodatki nie czynią, że spalamy nadplanowe kalorie, one jedynie wspomagają proces odchudzania. Żeby stracić zbędne kilogramy trzeba jednak naszego wysiłku działania oraz motywacji – musimy rozpocząć się poruszać i zmienić przyzwyczajenia dietetyczne. Wówczas 1 pastylka codziennie dodatku niewątpliwie pomoże nam w zachowaniu dobrej motywacji, poprawi nasze zdrowie, pomniejszy też wrażenie zmęczenia po treningu..


<< Poprzedni
Następny >>