Home › Tanie latanie poza okresem wakacyjnym

22Apr 2017

Tanie latanie poza okresem wakacyjnym

Obecnie żyjący Polacy mają szansę zobaczyć praktycznie każdy zakątek Ziemi, a co najistotniejsze, nie dotyczy to wyłącznie najbogatszych obywateli.

Odkąd niedrogie linie lotnicze zagościły u nas, możemy za bezcen latać w obrębie Europy oraz dalej. Oczywiście, aby znaleźć najlepsze oferty trzeba umieć ich szukać, a także decydować się na wycieczkę w dogodnym terminie. W rozróżnieniu od kraju, który chcemy zwiedzić, inny miesiąc będzie najciekawszy w sprawie pogody. Jednak wówczas, ceny za nocleg lub samolot będą o wiele droższe, bowiem najwięcej podróżnych wówczas nadciąga. Dobrym przykładem będzie Izrael – w momencie naszej wiosny temperatura tam jest najlepsza, bez deszczu i męczących upałów. Jeżeli jednak chcesz tam się wybrać za przysłowiowy grosz, najtańsze loty znajdziesz jesienią. Co prawda zwiedzanie Ziemi Świętej może być zakłócane opadami, ale mimo to temperatura jest znacznie wyższa niż w Polsce. Także Barcelona, jedno z najczęściej odwiedzanych miast przez rodaków, może być tania. Samolotowy bilet w najpopularniejszym sezonie wakacyjnym kosztuje niekiedy 1000 złotych w dwie strony.

Kwota ta jednak znacznie się zmniejsza w okresie jesiennym, gdy możemy się tam udać już za sto złotych.

A Barcelona ma delikatniejszy klimat, nawet w listopadzie zobaczymy tam dużo słońca. Poza tym bez upałów zwiedzanie będzie milsze. Również osoby chcące zwiedzić USA muszą wziąć pod uwagę sezon. Do Los Angeles, kultowego miejska, najlepiej wybrać się w lutym, wtedy to transfer bezpośredni z Berlina kosztuje mniej, niż przejazd do Nowego Jorku w czerwcu lub sierpniu. Wiele osób z Polski, które pragną odwiedzić Kalifornię chętnie wybierają ten czas, gdyż jest to okres spokojniejszy, z niewielką ilością turystów. Jeśli podróżowanie to dla ciebie coś więcej, niż opalanie się nad morzem, latanie poza gorącym sezonem powinno cię zaciekawić.

Gdyż znane miejsca, jak Los Angeles czy Barcelona, najczęściej odwiedzane będą w miesiącach upalnych, co znacznie winduje cenę lotów. Zatem warto zobaczyć te miejsca w chłodniejszych okresach, kiedy to na spokojnie wszystko zwiedzimy..
Przeczytaj o wiele więcej: funny happy birthday messages

Zobacz:
Zdjęcia produktów do sklepu internetowego
Podzespoły samochodowe
Co niesie za sobą nadwaga