Home › Tabletki z acai gwarantują dobre witaminy dla naszego ciała

25Apr 2017

Tabletki z acai gwarantują dobre witaminy dla naszego ciała

Jagody stały się docenione na początku w Stanach Zjednoczonych w obecnym wieku, choć rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej znali ich właściwości od ponad 100 lat.

Przeprowadzone masowe teorie orzekały, że ich spożywanie ma ogromny wpływ nie jedynie na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, lecz i wygląd skóry, we wspomaganiu leczenia mnóstwa groxnych chorób i ochronie zdrowotnej.

Przede wszystkim dzięki składnikom odżywczym jagód zwiększa się moc witalna. Toteż dla czynnych fizycznie osób te lipidy mają spore znaczenie.Nie licząc tężyzny fizycznej dzięki nim można trenować i umysł. Kwasy z grupy Omega usprawniają funkcjonowanie mózgu, w tym logiczne myślenie i czujność. Wydajność organizmu u ludzi przyjmujących jagody acai wynika z poziomu białka. Aminokwasy budzą wzrost zaangażowania, rozrost masy mięśniowej bez konieczności intensyfikowania natężenia. Na zmęczenie, a prawidłowo jego brak działają, oprócz aminokwasów także mikroelementy, których trudno doszukać się w innych produktach tego rodzaju. Na pewno na proces odchudzania ma spory wpływ przemiana materii. Dzięki błonnikowi i innym składnikom acai ustrój reguluje trawienie, wypróżnianie i filtrację, chociażby z toksyn i zbędnych składników, tak modyfikowanych dzisiaj produktów spożywczych. Owoce acai oddziaływują na łagodzenie nerwów, ograniczenie procesu starzenia organizmu a także również postep życia erotycznego. Istnieje też przekonanie, że potrafią, dzięki cechom przeciwzapalnym i oczyszczającym zapobiegać tak podwyższającej się bezpłodności, a także nowotworów. Od wieków jagody używane były przez Indian w terapii schorzeń żołądkowo – jelitowych, zakażeniach i wrzodach.

Kolejne badania doszukały się potwierdzenie wpływu beta-karotenu i witaminy C znajdujących się w acai na polepszenie wzroku i prewencję zaćmy chociażby.

Acai w końcu wspomagają działanie układu odpornościowego, osłaniając przed bakteriami, wirusami i podobnymi niezdrowymi substancjami.

Z medycznych cech warto wymienić też redukcję wskaźnika ciśnienia krwi, wpływ na układ krążenia czy zapobieganie miażdżycy. Regulują wskaxnik cukru i cholesterolu w organizmie i zapobiegają aktywności wolnych rodników.

Niemniej jednak głównie wykorzystuje się acai w obniżaniu wagi ciała – spożywanie jagód zmniejsza uczucie głodu, pozwala kontrolować łaknienie, a co za tym idzie, w duecie z aktywnością fizyczną i racjonalnym odżywianiem – gwarantuje spadek wagi i uzyskanie znakomitej figury..


<< Poprzedni
Następny >>