Home › Dieta kształtuje charakter

25Apr 2017

Dieta kształtuje charakter

Każdy z nas przynajmniej jeden raz w życiu usiłowała zgubić niepotrzebne kilogramy.

Szkoda że nie jest to takie łatwe.

Lżej przytyć niż zgubić. Zrzucając zbędne kilogramy stosujemy różne triki i taktyki. Jedni typują tabletki na odchudzanie, drudzy specjalne suplementy żeby nie doznawać łaknienia a oprócz tego inni wprost ograniczają ilość przyjmowanych kalorii. Każda z tych metod jest dobra pod warunkiem, iż jesteśmy konsekwentni oraz systematyczni. Najłatwiejtraci się na wadze się na początku. Wtedy to spostrzegamy największe efekty swojej pracy. Na początku kilogramy uciekają w okamgnieniu. Daje nam radość to i mamy kolejną dużą pobudkę by zostać przy swojej diecie oraz zamierzeniu.

Dalej przychodzi czas, kiedy kilogramy już tak szybko nie ubywają.

Dokładnie w tym czasie największa liczba\największa ilość ludzi rozpoczyna wycofywać się z dotychczasowych postanowień.

Nieobecność ubytku wagi skutkuje nieobecnością pobudki do kolejnych zabiegów.

Szkoda że ten okres też powinno się przetrwać, wpajając sobie w głowę, że stwarzamy to dla siebie a wynik końcowy to będzie to, czego pragniemy.

Zawsze, jeśli pragniemy zrzucić kilka kilogramów nie zapominajmy, iż czynimy to dla siebie. Nie aplikujmy drastycznych diet, zakazów itd. Lepiej kilogramy tracić stopniowo dążąc do celu.

Ekspresowe odchudzanie zwykle nie dostarcza spodziewanych wyników, gdyż zrzucone kilogramy wracają z natężoną mocą.

Taki wynik zwiemy efektem jojo. Idealnym sojusznikiem diety oraz odchudzania jest aktywność fizyczna. Nie rozchodzi się tu nawet o wysilanie się oraz wygórowane treningi fizyczne. Jeśli nie posiadamy sprawności idealny na początek będzie nawet spacer.

.