Home › Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

01Jun 2017

Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana. Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Współcześnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość stref zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne. Obecnie nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają również konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli.

Przy tym jest tutaj mnóstwospółek usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..